‫دانلود برنامه‌های اندروید از Android Market

برای دریافت یک نرم‌افزار اندرویدی باید از Android Market که جدیداً به Google Play منتقل شده است استفاده کرد. انجام این کار بایستی از طریق خود گوشی یا Device انجام پذیرد. اما متاسفانه به دلیل تحریم‌های آمریکایی و محدودیت‌های اینترنت ایران، انجام این کار به سادگی امکان پذیر نیست.

دو تا از راه‌های جایگزین می‌توانند خرید DVDهای نرم‌افزارهای اندروید از فروشندگان موبایل مثل پاساژ علا الدین یا استفاده از نرم‌افزار و سایت ایرانی «بازار» باشد. مشکل این دو راه حل این است که همیشه به روز نیستند و نمی‌شود همه چیز را هم در آنها پیدا کرد. به سایت‌های خارجی هم خیلی نمی‌شود امیدوار بود. برنامه‌های اندروید را تقریباً از هیچ جایی به جز Android Market (جدیداً Google Play) نمی‌توان دریافت کرد. اما برای غلبه بر این مشکلات می‌توان از یک افزونه Chrome به نام APK Downloader استفاده کرد. بعد از نصب و کمی دستکاری می‌توان به سایت Google Play رفته و همه Applicationهای رایگان را دانلود کرد.

Comments

 1. Ebrahim Byagowi

  به نظر من راه حل دیگر استفاده از مارکت http://www.1mobile.com/ هست که نسبت به بازار غنی‌تر به نظر می‌رسد. البته اگه گوشی در حالت airplane باشد و پراکسی‌ای مثل ProxyDroid فعال باشد امکان دانلود فراهم می‌شود (البته جدیداً نتوانسته‌ام از این روش استفاده کنم).

 2. Macromediax

  این روش امن نیست و بیشتر چبیه phishing است ! چون پسورد اکانت گوگل آدم رو میگیره و واقعیت اینه که معلوم نیست باهاش چیکارا میکنه ! 

 3. MehdiPayervand

  اگه از شبکهوایرلس خونگی استفاده میکنید راه انداختن یه پروکسی سرور کوچیک آماده برای اتصال گوشی کار  سختی نیست

 4. MehdiPayervand

  الان برنامه شر پروکسی رو همراه ندارم ولی امشب براتون ایمیل میکنم، کافیه ادرس و پورت رو روی گوشیتون ست کنین بعنوان پروکسی، یجورایی اینترنت شرینگ خونگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *