فردا پرداز

همان طور که ممکن است از روی نوشته‌های اخیر حدس زده باشید مدتی است که دچار احساس عدم رضایت شغلی شده‌ام. به همین خاطر تصمیم گرفته‌ام «جهت چرخش» را عوض کرده و ضمن حفظ وضعیت موجود، شانسم را در یک سری راه‌های جدید امتحان کنم.

به همین دلیل یک سایت جدید به آدرس FardaPardaz.com (فردا پرداز) ثبت کرده و فعالیت‌های جدیدی را در آنجا شروع کرده‌ام. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به «فردا پرداز» یا به وب‌سایت آن مراجعه کنید یا به وبلاگ آن. آدرس وبلاگ فردا پرداز http://blog.FardaPardaz.com و آدرس فید آن http://blog.fardapardaz.com/syndication.axd است. لطفاً بنده را از نظرات ارزشمندتان محروم نفرمایید.

ضمناً بخشی از نوشته‌های این وبلاگ به «وبلاگ فردا پرداز» منتقل خواهد شد، خصوصاً آنهایی که کمتر جنبه فنی دارند و به نوعی با بازار، کار آفرینی و مسائل business سر و کار دارد.

Comments

 1. Saleh Souzanchi

  مهندس مبارک باشه. به نظرم کار عالی رو شروع کردید.
  در ضمن در ضمینه پی اچ پی و …. اگر به کارتون آومد من آماده همکاری  با فردا پرداز هستم.

 2. afsharm

  هدف نهایی که کسب درآمد از راه تولید نرم‌افزاره! ولی قراره از روش‌های بهتری استفاده بشه تا نهایتاً نرم‌افزار تولیدی کیفیت بالاتری داشته باشه. این طوری هم مشتری رضایت بیشتری خواهد هم ما سود بیشتری کسب خواهیم کرد.

  به عنوان نقطه شروع قراره روی نرم‌افزارهایی تمرکز داشته باشیم که نمونه‌های کمتری در بازار داشته و کمتر بشه اونها را در دسته نرم‌افزارهای روتین مثل CMSها، سایت‌های معرفی محصول کارخانجات و غیره دسته‌بندی کرد. همان طور که همه می‌دانند بازار نرم‌افزار ایران احتیاج به کمی خلاقیت در ارائه محصول دارد. ما امیدواریم بتوانیم سهمی از این خلاقیت را نصیب خود کنیم.

  ایمیل info روی FardaPardaz دات کام همیشه پذیرای ایده‌های جدید، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و غیره است.

 3. Pingback: سه سال استارتاپ و کارآفرینی - ایده طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *