ادامه اولین تجربه با برنامه‌نویسی موبایل

مدتی بود که روی برنامه‌نویسی موبایل با جاوا مانور می‌دادم. اینجا، اینجا و اینجا را ببینید. طی این مدت به عنوان نمونه روی یک نرم‌افزار جاوایی کار می‌کردم. چند روز پیش این نرم‌افزار در قالب برنامه‌های فردا پرداز به طور رسمی در سایت download.com به این آدرس قرار گرفت و آماده دریافت شد. اطلاعات بیشتر در وبلاگ فردا پرداز موجود است.

Comments

 1. ali

  سلام آقای افشار 
  من هم یه زمانی روی me خیلی مانور میدادم ولی اصلاً باهاش حال نکردم واسه مدیریت یه رویداد ساده باید چند خط کد بنویسی فکر میکنم زبان معقولتری برای نوشتن برنامه موبایل وجود داره

 2. afsharm

  سلام علی،

  قبول دارم ور رفتن با جاوا ام.ای چیز مصیبت باری است. اما بعضی وقت ها این اجبار مشتری است که به ما تحمیل می‌شود. یعنی مشتری بر اساس سلیقه یا نیازش فقط و فقط نیاز به برنامه جاوا دارد. اون وقت هر چقدر که هم زور بزنیم نمی‌تونیم از زیر جاوا در بریم.

  همین چند روز پیش با یک مشتری حرف می‌زدم. اونها می‌خواستند یک برنامه موبایلی داشته باشند که روی بیشتر گوشی‌ها فعلی خصوصا ارزون قیمت ها اجرا بشه. طبیعتا اینجا انتخاب دیگه ای به جز جاوا موبایل وجود نداره.

 3. Hooshmand Meysam

  با سلام

  به مشغله شما واقف هستم

  اما خوشحال می شوم نظرتان را به عنوان یک بلاگ نویس تخصصی در مورد تازه بلاگ تخصصی خودم بدانم

  با تشکر

  My Experiences

   

 4. afsharm

  سلام میثم. موضوع مهم در وبلاگ نویسی ادامه دار بودن اونه و این که مطالبی که می‌زاری از نظر موضوعی به هم شبیه باشند. در ضمن بهتری مطالب نیمه شخصی و تعارفی مثل http://meyex.romanaco.com/1390/09/%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%88%d8%a8%db%8c-%db%8c%d8%a7-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%88%d8%a8%d8%8c-%d8%b4%d8%b1%d9%88%d8%b9-%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%af/ رو کمتر کنی.

 5. Hooshmand Meysam

  ممنون از توجه شما جناب محبی. موردی که فرمودید و احیانا ، آن اندک لحن خودمانی و یا ادبی مربوط میشه به اینکه مدت زیادی هست که دست نوشته ای بلاگ شخصی ام را آپدیت می کردم. اینه  که نوع نگارش به متون تخصصی هم سرایت کرده 🙂  باز هم ممنونم از شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *