پادکست هایی راجع به کار، شرکت و موفقیت

با اینکه مدت هاست که بازار وبلاگ و پادکست رونق قدیم را ندارد اما هنوز هم پادکست یک مزیت مهم نسبت به شبکه‌های اجتماعی جدید دارد. پادکست را می‌توان را حین رانندگی، آشپزی و کارهای مشابه گوش داد و استفاده بهتری از زمان برد. به تازگی با پادکست کاربانک آشنا شده‌ام که به موضوعات کار، رزومه، شرکت، موفقیت و رابطه بین کار و زندگی می پردازد. این پادکست می‌تواند برای کسانی که دوست دارند در دنیای کار و کاریابی موفق تر عمل کنند مفید باشد.

پادکست کاربانک

تهیه کننده این پادکست میلاد صابری مؤسس وب سایت کاریابی کاربانک و برگزار کننده رویداد استارتاپ گرایند تهران است. میلاد در هر یک از 25 پادکستی که در یک سال گذشته منتشر شده است با یکی از کارشناس حوزه نیروی انسانی گفتگو کرده است.

 

من خودم پادکست هایی از ده قسمت اول را گوش داده ام. پادکست های شماره 3 و 5 تحت عنوان «آمادگی برای مصاحبه شغلی» و «اهمیت نگارش رزومه» از آقای مهدی میر هادی به نظرم خیلی مفید آمدند. خصوصا برای کسانی که در حال آماده شدن برای تغییر شرکت هستند. نکاتی که راجع به رزومه بیان می‌شود کاربردی هستند و در شرایطی که مهارت رزومه نویسی جویندگان کار چنگی به دل نمی‌زند کاملاً به درد بخور هستند. چگونگی انجام مصاحبه، تسلط بر خود و پرسیدن سؤالات خوب هم نکاتی است که در پادکست به آن پرداخته می‌شود.

 

جهت گوش دادن یا دانلود پادکست ها به آدرس شبکه کاربانک در شنوتو مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *